Sık Sorulan Sorular

Ders Vermek İsteyenler :

Ders Almak İsteyenler :

Diğer :

Ders vermek istiyorum, nasıl üye olabilirim?


Üyelik formununda gerekli bilgileri doldurup bir sonraki formda ders vermek istediğiniz alanları seçiniz. Akademik alanda ders vermek istiyorsanız eğitim durumunuz, mezun olduğunuz okullar ve derecelerinizi mutlaka giriniz. Ayrıca özel ders tecrübesi ve kendiniz hakkında bilgi kısımlarını detaylı şekilde doldurmanızı tavsiye ederiz. Profilinizi gören öğrenci ve veliler ilk anda sizi burada yazdıklarınız ile tanıyacak ve değerlendirecektir. Onlara kim olduğunuzu ve nasıl katkıda bulunabileceğinizi profilinizde açıklama fırsatı bulabilirsiniz.

Eğitim ve Kişisel bilgilerimin bir kısmını doldurdum fakat profilimde gözükmüyor?


Profil Detaylarım Başlığı altında ki tüm alanları doldurmanız gerekmetedir. Bunun sebebi özel ders talep edenlerin büyük ölçüde dolu bir profile sahip ders vereni tercih etmesi.


Nasıl özel öğretmen bulabilirim?


İki farklı şekilde özel öğretmen bulabilirsiniz, ders tabelinizi sitede yayınlayarak veya ders verenleri arayarak. Siteye kayıt olarak ders talebi oluşturmanız durumunda talebiniz 14 gün boyunca yayında kalacaktır. Bu süre zarfında dilediğiniz özel ders öğretmenini bulamazsanız tekrardan ders talebi yayınlıyabilirsiniz.


Siteye üye olmak ücretli mi?


ozeldenders.com hiç bir kullanıcadan üye olmak, ders talebi oluşturmak, ders veren profili oluşturmak ve ders veren profilinin yayınlanması için ücret talep etmez.