Gizlilik

Gizlilik

 

Özelden Ders Yönetimi kişisel verilerinize azami önem göstermektedir. Özelden Ders Bilgi Teknolojileri ve Pazarlama tarafından sunulan www.ozeldenders.com ders verenler ile öğrencileri bir araya getirme amacı ile kurulmuş olup sizlerden topladığı hiçbir bilgiyi üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.

Bilgilerinizin Gizliliği

Özelden Ders’in kuruluş amacı özel ders talebinde bulunan bireylere kriterlerine uygun en fazla sayıda ders veren sunabilmektir. Bu doğrultuda kişisel verileriniz yalnızca bu amaç doğrultusunda ve izinleriniz dahilinde kullanılacaktır.

Siteye üye olurken sizden istediğimiz telefon, e-mail bilgileriniz, sizi site üzerinde gelişmelerden, izniniz dahilinde, haberdar ederek özel ders isteyen ulaşmanız için kullanılacaktır. Bu bilgilerle birlikte, mesleğiniz, kendiniz hakkında bilgi ve tecrübelerinizi girmeniz dikkat çekmenize yardımcı olacaktır.

(Daha fazla ders talebine ulaşmak için profilinizi nasıl doldurmanız gerektiğine buradan ulaşabilirsiniz.)

Bizimle paylaştığınız bilgilerin diğer kullanıcılar tarafından görünürlüğü sizin kontrolünüzde olmasıyla birlikte kendiniz hakkında birçok bilgiyi sitemizde paylaşabilirsiniz. Paylaştığınız bilgileriniz Özelden Ders tarafından üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Özelden Ders diğer kullanıcılara rahatsızlık verecek mesajlara müsamaha göstermez. Siteyi amacı dışında kullanan üyelerin üyeliği iptal edilecek ve bir daha siteye kabul edilmeyecektir. Rahatsızlık verici mesaj aldıysanız lütfen bize buradan ulaşınız.

Özelden Ders sizin hakkınızda bilgileri çıkabilecek sorunları gidermek, problemleri çözmek için kullanılabilir. Bununla birlikte sitenin trafiğine dair bilgileri bir takım bilgileri sadece istatistiksel veri olarak kullanır.

Özelden Ders sizin IP adreslerinizi teknik problemleri çözmek ve size hizmet etmek için kullanır. Hiçbir şekilde kimliğinizi saptayacak bağlantı kurmayız. Fakat yaşabileceğiniz mağduriyetlere önlem açısından IP adreslerini takip etme hakkımızı ve bu adresleri gerekli durumlarda yetkili mercilerle paylaşma hakkımızı gizli tutarız.

Özelden Ders kendisine gelen mesaj ve e-mailleri, kullanıcıların ve ziyaretçilerin site üzerinde ki aktiviteleri ve haberleşme bilgilerini de toplama hakkını gizli tutar. Oluşacak herhangi bir mağduriyette toplanan veriler yetkili mercilerle paylaşılacaktır.

Bilgilerinizin Paylaşılması

Özelden Ders sizlerin kişisel bilgileriniz ile ticaret yapmaz. Kullanıcı izni olmadan iletişim bilgilerinizi pazarlama için kullanmaz. T.C. Devletine bağlı ve Anayasası ile korunan Özelden Ders devletin, kişileri ya da kuruluşları, sizin hakkınızda bilgi ifşaatına icbar ettiğinde ve Özelden Ders Yönetimi uygun gördüğü takdirde, sizin onayınızı almaksızın bu bilgileri yasal mercilerle paylaşma hakkını saklı tutar. Özelden Ders Yönetimi;

1. Hukuk davasında gerçeğe ulaşımı kolaylaştırmak adına,

2. Kendisinin doğabilecek mükellefiyetini hafifleteceğine inanırsa,

3. Kendi haklarını koruması ve savunması gerektiği durumlarda kişisel bilgilerini yetkili mercilerle paylaşma, profilinize ve site içerisinde ki hareket dökümünüze ulaşma hakkını saklı tutar.

Şirket kullanıcılara haber vermeksizin el değiştirebilir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda kişisel bilgilerinizin, uzun vadede şirketi devralanlarca kullanılmaya devam edebileceğini kabul etmiş olursunuz.

Reklamcılık

Özelden Ders’in birçok bağlantılı olduğu sitelerin site kullanım kuralları ve prensipleri doğrultusunda oluşabilecek hiçbir durumdan Özelden Ders sorumlu tutulamaz. Sitemizde iş ortağı reklam verenler bir takım tanımlama bilgileri kullanabilir. Reklam veren bu şekilde size çevrimiçi ilan göndererek bilgisayarınızı tanır. Bu sayede sizin veya bilgisayarınızı kullanan diğer herhangi birisinin, gönderilen reklama cevap tıklanıp tıklanmadığının kontrolü yapılır. Özelden Ders reklam veren üçüncü şahısların sunucu ve ağlarına yerleştirilen tanımlama bilgilerini kontrol etme hakkına sahip değildir. Bu sayfada okumuş ve üye olarak kabul etmiş olduğunuz gizlilik ilkeleri özelden ders için geçerlidir.

Gizlilik İlkelerimizde Olası Değişiklikler

Gizlilik ilkelerimize ilişkin bir değişiklik olması durumunda, kullanıcılarımız derhal bilgilendirilecektir. Bilgileriniz sitenin kuruluş amacı dışında sizden onay alınmadan kullanılmayacağı için sahtekarlık ve dolandırıcılık gibi mağduriyetler yaşanmaması adına kişisel bilgilerinizi adımızı kullanarak sizden talep edenlere itibar etmeyiniz.

Bu sayfada yer alan gizlilik ilkeleriyle ilgili sorun yaşıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.