Mesafeli Satış Sözleşmesi

Mesafeli Satış Sözleşmesi

 

1. Satın alınan her üyelik paketinden yalnızca satın alan üye faydalanabilir.

2. Satın alınan hizmet devredilemez, paylaşılamaz üyenin insiyatifi doğrultusunda dondurulup ertelenemez.

3. Havale veya eft ile yapılan ödemelerde havale veya eft ücreti üyeye aittir.

4. Havale ile ödeme yapmanız halinde bildirim yapmanız üyelik paketi kullanma sürecinizi hızlandırır.

5. Kredi/Banka kartı ile yapılan ödemelerin sonucunda profiliniz “Site Kullanım Kuralları” doğrultusunda onaylanmaz ise ücret aynı yöntem ile iade edilir. İade edilen ücretin hesabınıza ulaşma süreci Site yönetiminin kontrolünde değildir.

6. Yapılan ödeme sonucunda profilin incelenme süreci farklılık gösterebilir. Satın aldığınız paketten yararlanma süreciniz ödeme yaptığınız an değil, hizmetten yararlanmaya başlandığınız an itibari ile başlar.

7. Site yönetimi sunduğu paketlerin içeriklerini ve ücretlerini istediği an bilgi vermeksizin değiştirme hakkını gizli tutar. İçerik ve fiyat değişikliği kullanımda olan bir hizmet süresi bitinceye dek üyeyi etkilemez.

8. Üyeden kaynaklı bir sebepten satın alınan hizmet iptali durumunda geri ödeme yapılmayacaktır.

9. Üyelik paketi kullanmanız kriterlerinize uygun öğrencilerin iletişim bilgilerine kolay ulaşmanıza ve sizin ulaşılabilmenize yardımcı olur. Ders verebileceğiniz öğrenci bulmanızı garanti etmez. Öğrenci bulmanız Site içinde ki aktifliğiniz, profilinizin yeterli olması vb. gibi durumlara göre  değişiklik gösterebilir.

10. Site yönetimi hizmetten yararlanan üyenin hizmetini “Site Kullanım Kuralları” doğrultusunda bir anda durdurabilir. Üye “Site Kullanım Kuralları” sağladığı takdirde hizmetten faydalanabilir.

11. Ödeme sırasında banka, aracı kurum ve finans kuruluşları ile doğabilecek hiçbir sorundan Site Yönetimi sorumlu değildir.

 12. Üyenin “Site Kullanım Kuralları” doğrultusunda üyeliği sonlandırmış ise ödediği ücret geri ödenmez.

İade ve İptal Şartları

1. Ozeldenders.com ders talep eden üyelere tamamen ücretsizdir. Ders veren üyeler diledikleri takdirde istediği üyelik paketini seçerek havale, eft veya kredi kartı ile satın alma işlemi gerçekleştirebilirler. Kredi kartı ile gerçekleştirilen işlemlerde bilgileriniz SSL güvenlik sertifikası altında güvendedir.

2. Satın alınmış olduğunuz üyelik paketi sayesinde aramalarda daha üstte görünür, daha fazla kişi tarafından ulaşılabilme imkanı ile birlikte ders talep edenlerin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

3. Herhangi bir üyelik paketi satın aldıktan 7 gün içerisinden iade talebinde bulunmanız gerekmektedir.

4. Ücretiniz iade ettiğiniz yöntem ile iade edilir. Banka, aracı kurum ve finans kurumlarından kaynaklı kesintilerden Site yönetimi sorumlu tutulamaz.

5. Site yönetimi hizmet ve fiyat politikasını değiştirme hakkını gizli tutar.